• ZG200x
  • ZGPL200x
  • ZG200x
  • Arawaza All Around ruksak
  • Kumite1Deluxe
  • Kata1Deluxe
Logo

19. OPATIJA CUP 2018

City:    Opatija
Date: Sunday, 2018-04-22
Entry deadline: Friday, 20 April 2018 23:59 (Expired)
Promoter:

KK Opatija

Details
Entries: 383
Clubs: 48
Countries: 4
Logo

OTVORENA LIGA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE - 5. kolo

City:    Osijek
Date: Sunday, 2018-04-22
Entry deadline: Friday, 20 April 2018 23:59 (Expired)
Promoter:

Karate savez Osječko-baranjske županije

Details
Otvorena liga
Osječko-baranjske županije
Entries: 201
Clubs: 15
Countries: 1
Logo

Prvenstvo Varaždinske županije i 1. kolo Županijske lige

City:    Veliki Bukovec
Date: Sunday, 2018-04-29
Entry deadline: Saturday, 28 April 2018 12:00 ()
Promoter:

KSVŽ i KK Okinawa

Details
Entries: 68
Clubs: 3
Countries: 1
Logo

Karate kup prijateljstva "JION-PEB 2018"

City:    Bihać
Date: Saturday, 2018-05-05
Entry deadline: Wednesday, 02 May 2018 23:59 ()
Promoter:

KK JION-PEB Bihać

Details
Entries: 390
Clubs: 28
Countries: 7
Logo

17th POSTOJNA OPEN 2018

City:    Postojna
Date: Saturday, 2018-05-05
Entry deadline: Wednesday, 02 May 2018 23:59 ()
Promoter:

Karate klub Postojna

Details

INFO

Logo

BIHAĆ OPEN 2018

City:    Bihać
Date: Saturday, 2018-05-12
Entry deadline: Friday, 11 May 2018 20:00 ()
Promoter:

Karate klub "Bihać"

Details

INFO

Logo

OTVORENA LIGA OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE - 6. kolo

City:    Osijek
Date: Sunday, 2018-05-13
Entry deadline: Friday, 11 May 2018 23:59 ()
Promoter:

Karate savez Osječko-baranjske županije

Details
Otvorena liga
Osječko-baranjske županije
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

Međužupanijska liga 2017/2018 - 3.kolo

City:    Konjščina
Date: Sunday, 2018-05-13
Entry deadline: Thursday, 10 May 2018 23:59 ()
Promoter:

SBŠMŽ i KSVŽ

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

13. POKAL OPLOTNICE 2018

City:    Oplotnica
Date: Saturday, 2018-05-19
Entry deadline: Wednesday, 16 May 2018 23:59 ()
Promoter:

Shotokan karate klub Oplotnica

Details

INFO

Logo

PRVENSTVO SJEVEROZAPADNE HRVATSKE 2018

City:    *TBD
Date: Saturday, 2018-05-19
Entry deadline: Wednesday, 16 May 2018 23:59 ()
Promoter:

Karate savez SZH

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

PRVENSTVO SLAVONIJE 2018

City:    Vukovar
Date: Saturday, 2018-05-26
Entry deadline: Thursday, 24 May 2018 23:59 ()
Promoter:

Karate klub Vukovar 91

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

POKAL GORENJSKE 2018

City:    Šenčur
Date: Saturday, 2018-06-02
Entry deadline: Wednesday, 30 May 2018 23:59 ()
Promoter:

Karate Zveza Gorenjske in KK Shotokan Kranj

Details

INFO

Logo

TROFEJ BIJELJINE 2018

City:    Bijeljina
Date: Sunday, 2018-06-10
Entry deadline: Saturday, 09 June 2018 20:00 ()
Promoter:

Karate klub Unsu

Details

INFO

Logo

KARATE KAMP KRALJEVSKOG GRADA JAJCA 2018

City:    Jajce
Date: Thursday, 2018-08-23 - Sunday, 2018-08-26
Entry deadline: Wednesday, 01 August 2018 23:59 ()
Promoter:

KK Kumite Jajce

Details

INFO

Logo

22. MEĐIMURJE OPEN 2018

City:    Čakovec
Date: Saturday, 2018-09-01
Entry deadline: Wednesday, 29 August 2018 23:59 ()
Promoter:

KK Globus Čakovec

Details
Entries: 106
Clubs: 5
Countries: 2
Logo

KRANJ OPEN 2018

City:    Kranj
Date: Saturday, 2018-09-22
Entry deadline: Wednesday, 19 September 2018 23:59 ()
Promoter:

KK Shotokan Kranj

Details

INFO

Logo

TROFEJ VELIKE KLADUŠE 2018

City:    Velika Kladuša
Date: Sunday, 2018-09-23
Entry deadline: Friday, 21 September 2018 23:59 ()
Promoter:

Karate Klub Regeneracija

Details

INFO

Logo

11. MEMORIJALNI KARATE TURNIR IVANEC

City:    Ivanec
Date: Saturday, 2018-10-20
Entry deadline: Wednesday, 17 October 2018 23:59 ()
Promoter:

Karate klub Ivanec

Details
Entries: 35
Clubs: 1
Countries: 1
Logo

4. CUP RUDOLF PEREŠIN 2018

City:    Križ
Date: Saturday, 2018-10-27
Entry deadline: Wednesday, 24 October 2018 23:59 ()
Promoter:

KK Kik

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

14. KUP SV.NIKOLE

City:    Varaždin
Date: Saturday, 2018-11-24
Entry deadline: Wednesday, 21 November 2018 23:59 ()
Promoter:

ŠKK Varaždin

Details
Entries: 35
Clubs: 1
Countries: 1