HKS Calendar

Calendar of activities for Croatian karate union (HKS) in 2015.

Date Day Activity Place  
17.01.2015. Saturday Grand Prix Croatia Samobor Results
18.01.2015. Sunday Grand Prix Croatia Samobor  
24.01.2015. Saturday Grand Prix Međimurja Nedelišće Results
05.02.2015. Thursday Europsko Prvenstvo za Kadete, Juniore i Mlađe seniore Zurich, Švicarska Results
07.02.2015. Saturday  Prvenstvo Sjeverozapadne Hrvatske Đurđevac Results
14.02.2015. Saturday  Prvenstvo Hrvatske Seniori/Seniorke Borbe Zagreb Results
15.02.2015. Sunday Unisport karate Zagreb Results
21.02.2015. Saturday Kup Mladosti Ivanić Grad Results
21.02.2015. Saturday Prvenstvo Balkana Seniori i Invalidi Čačak, Srbija Results
28.02.2015. Saturday Delta Cup Rijeka Results
01.03.2015. Sunday Prvenstvo Hrvatske Seniori/Seniorke i Veterani/Veteranke Kate Gospić Results
07.03.2015. Saturday Virovitica Open Virovitica Results
08.03.2015. Sunday      
14.03.2015. Saturday Prvenstvo Hrvatske Učenici/Učenice (Borbe) Jastrebarsko Results
15.03.2015. Sunday Prvenstvo Hrvatske Ml.Učenici/Ml.Učenice, Ml.Kadeti/Ml.Kadetkinje (Borbe) Jastrebarsko Results
19.03.2015. Thursday 50th EKF Senior Championships (19-22.03.2015.) Istanbul, Turkey Results
21.03.2015. Saturday Županijska i regionalna natjecanja    
22.03.2015. Sunday Županijska i regionalna natjecanja    
28.03.2015. Saturday Cro Cup Nedelišće Results
29.03.2015. Sunday Kup Jadrana Split Results
11.04.2015. Saturday Đurđevac Open Đurđevac  
12.04.2015. Sunday TAD Cup Rijeka Results
18.04.2015. Saturday Prvenstvo Hrvatske Mlađi uzrasti Kate Čakovec Results
19.04.2015. Sunday      
25.04.2015. Saturday Memorijal Zagreb Zagreb  
26.04.2015. Sunday Prvenstvo Istarsko-Primorsko-Goranske regije Rijeka  
02.05.2015. Saturday Style Cup Mala Subotica Results
03.05.2015. Sunday Kup Sv.Duje - REMOVED TO JUNE, 13th
Split  
09.05.2015. Saturday Rijeka kup Rijeka  
10.05.2015. Sunday Bushido Karate Kup Prijateljstva Zagreb  
16.05.2015. Saturday Kup Vukovara Vukovar  
16.05.2015. Saturday Prvenstvo Hrvatske Invalidi - POSTPONED
Vukovar  
17.05.2015. Sunday      
23.05.2015. Saturday Croatia Cup Zagreb  
23.05.2015. Saturday Bihać Open 2015 Bihać, BIH Results
24.05.2015. Sunday Opatija Kup Opatija  
29.05.2015. Friday Balkan Championships for Children (29-31.05.2015) Herceg Novi, Montenegro Results
30.05.2015. Saturday Kup Grada Ploča Ploče  
31.05.2015. Sunday Županijska i regionalana natjecanja    
06.06.2015. Saturday Europsko Prvenstvo Regija (06-07.06.2015) Pariz, Francuska Results
06.06.2015. Saturday Sisak Cup Sisak  
07.06.2015. Sunday Krk Kup Malinska  
12.06.2015. Friday Europske Igre (12-14.06.2015.) Baku, Azerbeđan Results
13.06.2015. Satrday Kup Sv. Duje Split  
         
29.06.2015. Monday WKF Training Camp and Karate1 Youth Cup (29.06-05.07.2015) Umag, Croatia Results
05.07.2015. Sunday WKF Training Camp and Karate1 Youth Cup (29.06-05.07.2015)  Umag, Croatia   
20.07.2015. Monday Karate camp "Sedra" 2015 (20.07-25.07.2015) Ostrožac na Uni, BIH  
         
05.09.2015. Saturday Međimurje Open Čakovec Results
12.09.2015. Saturday Zagreb Karate Cup Zagreb  
19.09.2015. Saturday Karlovac Open Karlovac Results
20.09.2015. Sunday Županijska i regionalna natjecanja    
26.09.2015. Saturday German Open - Karate 1 Premier League (26-27.09.2015.) Coburg, Germany  
26.09.2015. Saturday Izborni turnir Kadeti, Juniori (borbe) Rijeka  
27.09.2015. Sunday Izborni turnir Kate Rijeka  
27.09.2015. Sunday Izborni turnir Ml.Seniori (borbe) Rijeka  
03.10.2015. Saturday Croatia Open Rijeka Results
04.10.2015. Sunday Croatia Open Rijeka  
10.10.2015. Saturday Kup grada Zadra Zadar  
10.10.2015. Saturday Balkan Open Srbija  
11.10.2015. Sunday Memorijal Ivanec Ivanec  
17.10.2015. Saturday Dar Fest Daruvar  
17.10.2015. Saturday Ploče Open Ploče  
17.10.2015. Saturday Karate 1 Salzburg, Austrija  
18.10.2015. Sunday Karate 1 Salzburg, Austrija  
24.10.2015. Saturday Memorijalni turnir Slavonski Brod Slavonski Brod Results
25.10.2015. Sunday Kup Rudolf Perešin Križ  
31.10.2015. Saturday Kup KK Grobničan Čavle-Rijeka  
01.11.2015. Sunday      
07.11.2015. Saturday Top Ten Zagreb  
08.11.2015. Sunday Kup Istre Poreč  
08.11.2015. Sunday Kup Osijeka - CANCELED Osijek  
12.11.2015. Thursday Svjetsko Prvenstvo Kadeti, Juniori, Ml.seniori (12-15.11.2015.) Jakarta, Indonezija Results
14.11.2015. Saturday Križevci Open Križevci  
15.11.2015. Sunday Kaštela Open - CANCELED Kaštela  
21.11.2015. Saturday Kup Sv. Nikole Varaždin  
22.11.2015. Sunday      
28.11.2015. Saturday      
29.11.2015. Sunday      
05.12.2015. Saturday Prvenstvo Hrvatske Borbe - Kadeti/Kadetkinje, Mlađe seniorke Split  
06.12.2015. Sunday Prvenstvo Hrvatske Borbe - Juniori/Juniorke, Mlađi seniori Split  
12.12.2015. Saturday Županijska i regionalna natjecanja    
12.12.2015. Saturday Prvenstvo Balkana za Kadete, Juniore i U21 (12-13.12.2015) Dubrovnik  
13.12.2015. Sunday Prvenstvo Balkana za Kadete, Juniore i U21 (12-13.12.2015 Dubrovnik  
13.12.2015. Sunday Županijska i regionalna natijecanja    
19.12.2015. Saturday Božićni Kup - CANCELED Zagreb  
20.12.2015. Sunday Prvenstvo Hrvatske Kate - Kadeti/Kadetkinje, Juniori/Juniorke, Ml.seniori/Ml.seniorke Slavonski Brod  
20.12.2015. Sunday Prvenstvo Hrvatske Kate - Osobe sa invaliditetom Slavonski Brod  
20.12.2015. Sunday Prvenstvo Hrvatske Borbe - Ekipno  Slavonski Brod