Powered by:

Kalendar HKS-a

Siječanj 2017
  • 26. Grand Prix Croatia 2017 Petak, 13. Siječanj 2017
    Nedjelja, 15. Siječanj 2017
    Samobor

  • Karate1 Petak, 27. Siječanj 2017
    Nedjelja, 29. Siječanj 2017
    Pariz, Francuska

  • Grand Prix Međimurja Subota, 28. Siječanj 2017
    Nedelišće

Veljača 2017
  • Licencni seminari i sabor HKS-a Subota, 4. Veljača 2017
    Samobor

  • Split Karate Kup Nedjelja, 5. Veljača 2017
    Split

  • Kup Mladosti Subota, 11. Veljača 2017
    Ivanić Grad

  • 44. Europsko prvenstvo za Kadete, Juniore i Ml.seniore Četvrtak, 16. Veljača 2017
    Nedjelja, 19. Veljača 2017
    Sofija, Bugarska

  • Delta Cup Subota, 18. Veljača 2017
    Rijeka

  • Karate1 Petak, 24. Veljača 2017
    Nedjelja, 26. Veljača 2017
    Egipat

  • Prvenstvo Hrvatske Seniori/Seniorke Subota, 25. Veljača 2017
    Rijeka

  • Prvenstvo Hrvatske Seniori/Seniorke Kate, Veterani/Veteranke Kate Nedjelja, 26. Veljača 2017
    Rijeka

Ožujak 2017
  • Virovitica Open Subota, 4. Ožujak 2017
    Virovitica

  • Državno Studentsko Prvenstvo Nedjelja, 5. Ožujak 2017
    Zagreb

  • Kup Jadrana Subota, 11. Ožujak 2017
    Split

  • Karate1 Petak, 17. Ožujak 2017
    Nedjelja, 19. Ožujak 2017
    Roterdam, Nizozemska

  • Opatija Kup Subota, 18. Ožujak 2017
    Opatija

  • Bushido Kup Nedjelja, 19. Ožujak 2017
    Zagreb

  • CRO Cup Subota, 25. Ožujak 2017
    Nedelišće

  • Balkansko Prvenstvo Seniori/Seniorke Subota, 25. Ožujak 2017
    Nedjelja, 26. Ožujak 2017
    Srbija

  • Karate1 Srijeda, 29. Ožujak 2017
    Nedjelja, 2. Travanj 2017
    Dubai, Ujedinjeni Arapski Emirati

Travanj 2017
  • Prvenstvo Hrvatske Ml.Učenici/Ml.Učenice, Ml.Kadeti Subota, 1. Travanj 2017
    Ivankovo

  • Prvenstvo Hrvatske Učenici/Učenice, Ml.Kadetkinje Nedjelja, 2. Travanj 2017
    Ivankovo

  • Zlatni pojas Čačka Subota, 8. Travanj 2017
    Nedjelja, 9. Travanj 2017
    Čačak, Srbija

  • Podravina - Đurđevac Open Subota, 8. Travanj 2017
    Đurđevac

  • Karate1 Petak, 14. Travanj 2017
    Nedjelja, 16. Travanj 2017
    Rabat, Maroko

  • TAD Cup Nedjelja, 23. Travanj 2017
    Rijeka

  • Prvenstvo Hrvatske Mlađi uzrasti - Kate Subota, 29. Travanj 2017
    Novigrad

  • Brckovljani/Gradec Kup Nedjelja, 30. Travanj 2017
    Gradec

Svibanj 2017
  • Europsko Prvenstvo Seniori/Seniorke Četvrtak, 4. Svibanj 2017
    Nedjelja, 7. Svibanj 2017
    Samsun, Turska

  • Memorijal Igor Malek Subota, 6. Svibanj 2017
    Sisak

  • Rijeka Kup Nedjelja, 7. Svibanj 2017
    Rijeka

  • Zagreb Memorijal Subota, 13. Svibanj 2017
    Zagreb

  • Kup Sv.Duje Nedjelja, 14. Svibanj 2017
    Split

  • Balkansko Prvenstvo Mlađi uzrasti Petak, 19. Svibanj 2017
    Nedjelja, 21. Svibanj 2017
    Istanbul, Turska

  • Croatia Cup Subota, 20. Svibanj 2017
    Zagreb

  • Krk Kup Subota, 27. Svibanj 2017
    Krk

Lipanj 2017
  • Sisak Kup Subota, 3. Lipanj 2017
    Sisak

  • Europsko Prvenstvo Regija Subota, 3. Lipanj 2017
    Nedjelja, 4. Lipanj 2017
    Priština, Kosovo

  • Karate1 Petak, 9. Lipanj 2017
    Nedjelja, 11. Lipanj 2017
    Toledo, Španjolska

  • Vukovar Kup Subota, 10. Lipanj 2017
    Vukovar

  • WKF Trening kamp i Karate1 World Cup Ponedjeljak, 26. Lipanj 2017
    Nedjelja, 2. Srpanj 2017
    Umag

Srpanj 2017
  • World Games Utorak, 25. Srpanj 2017
    Srijeda, 26. Srpanj 2017
    Wroclaw, Poljska

Kolovoz 2017
  • Izborno Prvenstvo Kadeti/Kadetkinje, Juniori/Juniorke, Ml.Seniori/Ml.Seniorke Subota, 26. Kolovoz 2017
    Nedjelja, 27. Kolovoz 2017
    Slavonski Brod

Rujan 2017
  • Međimurje Open Subota, 2. Rujan 2017
    Čakovec

  • Karate1 Petak, 8. Rujan 2017
    Nedjelja, 10. Rujan 2017
    Halle / Leipzig, Njemačka

  • Zagreb Karate Kup Subota, 9. Rujan 2017
    Zagreb

  • Karlovac Open Subota, 16. Rujan 2017
    Karlovac

  • Karate1 Petak, 22. Rujan 2017
    Nedjelja, 24. Rujan 2017
    Istanbul, Turska

  • Memorijal Slavonski Brod Subota, 23. Rujan 2017
    Slavonski Brod

  • Croatia Open Subota, 30. Rujan 2017
    Nedjelja, 1. Listopad 2017
    Rijeka

Listopad 2017
  • Prvenstvo Hrvatske - Parakarate Nedjelja, 1. Listopad 2017
    Rijeka

  • Karate1 Petak, 6. Listopad 2017
    Nedjelja, 8. Listopad 2017
    Salzburg, Austrija

  • Grobničan Kup Nedjelja, 8. Listopad 2017
    Rijeka

  • Karate1 Subota, 14. Listopad 2017
    Nedjelja, 15. Listopad 2017
    Brazil

  • Hungarian Grand Prix Subota, 14. Listopad 2017
    Budimpešta, Mađarska

  • Darfest Nedjelja, 15. Listopad 2017
    Daruvar

  • Cup Rudolf Perešin Nedjelja, 22. Listopad 2017
    Ivanić Grad

  • Svjetsko Prvenstvo za Kadete, Juniore i Ml.seniore Četvrtak, 26. Listopad 2017
    Nedjelja, 29. Listopad 2017
    Tenerife, Španjolska

  • Memorijal Ivanec Subota, 28. Listopad 2017
    Ivanec

Studeni 2017
  • Dalmacija Open Subota, 4. Studeni 2017
    Split

  • Balkansko Prvenstvo za škole U14 Petak, 10. Studeni 2017
    Nedjelja, 12. Studeni 2017
    Srbija

  • Karate1 Petak, 10. Studeni 2017
    Nedjelja, 12. Studeni 2017
    Okinawa, Japan

  • Kaštela Karate Open Subota, 11. Studeni 2017
    Kaštela

  • Euro Cup Istre Subota, 11. Studeni 2017
    Poreč

  • Top Ten Subota, 18. Studeni 2017
    Zagreb

  • Križevci Open Nedjelja, 19. Studeni 2017
    Križevci

  • Kup Sv.Nikole Subota, 25. Studeni 2017
    Varaždin

Prosinac 2017
  • Prvenstvo Hrvatske za Kadete/Kadetkinje/Ml.Seniorke Subota, 2. Prosinac 2017
    Rijeka

  • Prvenstvo Hrvatske za Juniore/Juniorke/Ml.Seniore Nedjelja, 3. Prosinac 2017
    Rijeka

  • Balkansko Prvenstvo za Kadete, Juniore i U21 Petak, 8. Prosinac 2017
    Nedjelja, 10. Prosinac 2017
    Crna Gora

  • Prvenstvo Hrvatske za Kadete/Kadetkinje, Juniore/Juniorke, Mlađe seniore/Mlađe seniorke - Kate Subota, 16. Prosinac 2017

  • Prvenstvo Hrvatske Borbe - Ekipno Subota, 16. Prosinac 2017