22. MEĐIMURJE OPEN 2018 / Time Table

Detalji Kategorije Natjecatelji Ždrijeb Rezultati Poredak Prijava natjecatelja
Tatami 1
Tatami 2
Tatami 3
Tatami 4
Tatami 5
Tatami 6
Tatami 7
Tatami 8
09:00
09:05
09:10
09:15
09:20
09:25
09:30
09:35
09:40
09:45
09:50
09:55
10:00
10:05
10:10
10:15
10:20
10:25
10:30
10:35
10:40
10:45
10:50
10:55
11:00
11:05
11:10
11:15
11:20
11:25
11:30
11:35
11:40
11:45
11:50
11:55
12:00
12:05
12:10
12:15
12:20
12:25
12:30
12:35
12:40
12:45
12:50
12:55
13:00
13:05
13:10
13:15
13:20
13:25
13:30
13:35
13:40
13:45
13:50
13:55
14:00
14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30
14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00
18:05
18:10
18:15
18:20
18:25
18:30
18:35
18:40
18:45
18:50
18:55
19:00
19:05
19:10
19:15
19:20
19:25
19:30
19:35
19:40
19:45
19:50
19:55
20:00
20:05
20:10
20:15
20:20
20:25
20:30
20:35
20:40
  • Opening ceremony
    09:00 - 09:15 (15 min)
  • Cicibanke 9-8 kyu (2)
    U8f-KC
    09:15 - 09:20 (5 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenice 9-8 kyu (7)
    U10f-KC
    09:20 - 09:32 (12 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenice 9-7 kyu (7)
    U12f-KC
    09:32 - 09:45 (13 min)
    KATA Pojedinačno
  • Juniorke (20)
    Jf-K POOL A
    09:45 - 10:45 (60 min)
    KATA Pojedinačno
  • Juniorke (20)
    Jf-K FINALE
    10:45 - 10:53 (8 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenice open (16)
    U12f-K
    10:53 - 11:55 (62 min)
    KATA Pojedinačno
  • Kadetkinje i Juniorke team (3)
    Jf-KT
    11:55 - 12:15 (20 min)
    KATA Ekipno
  • .
    12:15 - 12:20 (5 min)
  • Cicibanke -25 (1)
    U8f-25
    12:20 - 12:23 (3 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenice -28 (7)
    U10f-28
    12:23 - 12:43 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenice -32 (5)
    U10f-32
    12:43 - 12:55 (12 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenice -32 (17)
    U12f-32
    12:55 - 14:08 (73 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje -40 (19)
    U14f-40
    14:08 - 15:28 (80 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje -47 (17)
    Cf-47
    15:28 - 16:52 (84 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniorke -48 (10)
    Jf-48
    16:52 - 17:45 (53 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.seniori -60 (9)
    U21m-60
    17:45 - 18:51 (66 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniori -60 (5)
    Sm-60
    18:51 - 19:21 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.seniori -75 (8)
    U21m-75
    19:21 - 20:15 (54 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniori -75 (6)
    Sm-75
    20:15 - 20:40 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Opening ceremony
    09:00 - 09:15 (15 min)
  • Cicibanke open (3)
    U8f-K
    09:15 - 09:22 (7 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenice open (7)
    U10f-K
    09:22 - 09:42 (20 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenice team (2)
    U10f-K-T
    09:42 - 09:45 (3 min)
    KATA Ekipno
  • Juniorke (20)
    Jf-K POOL B
    09:45 - 10:45 (60 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenice 9-6 kyu (8)
    U10f-KB
    10:45 - 11:00 (15 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.seniorke (10)
    U21f-K
    11:00 - 12:05 (65 min)
    KATA Pojedinačno
  • Seniorke (16)
    Sf-K
    12:05 - 13:30 (85 min)
    KATA Pojedinačno
  • Seniorke team (2)
    Sf-KT
    13:30 - 13:45 (15 min)
    KATA Ekipno
  • .
    13:45 - 13:50 (5 min)
  • Ml.kadetkinje -45 (10)
    U14f-45
    13:50 - 14:28 (38 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje -55 (11)
    U14f-55
    14:28 - 15:18 (50 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje -54 (20)
    Cf-54
    15:18 - 16:54 (96 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniorke -53 (10)
    Jf-53
    16:54 - 17:46 (52 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.seniorke -55 (5)
    U21f-55
    17:46 - 18:06 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.seniorke -50 (10)
    U21f-50
    18:06 - 18:58 (52 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.seniori -84 (7)
    U21m-84
    18:58 - 19:46 (48 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniori -84 (8)
    Sm-84
    19:46 - 20:40 (54 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Opening ceremony
    09:00 - 09:15 (15 min)
  • Ml.kadetkinje open (28)
    U14f-K POOL A
    09:15 - 10:35 (80 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje open (28)
    U14f-K FINALE
    10:35 - 10:45 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Veteranke (3)
    Vf-K
    10:45 - 10:55 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Kadetkinje (18)
    Cf-K POOL A
    10:55 - 11:52 (57 min)
    KATA Pojedinačno
  • Kadetkinje (18)
    Cf-K FINALE
    11:52 - 12:00 (8 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje team (4)
    U14f-K-T
    12:00 - 12:15 (15 min)
    KATA Ekipno
  • .
    12:15 - 12:20 (5 min)
  • Ml.učenice -36 (3)
    U10f-36
    12:20 - 12:25 (5 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenice +36 (4)
    U10f+36
    12:25 - 12:32 (7 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenice -36 (12)
    U12f-36
    12:32 - 13:24 (52 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenice +44 (12)
    U12f+44
    13:24 - 14:16 (52 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje -50 (12)
    U14f-50
    14:16 - 15:08 (52 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje +54 (27)
    Cf+54 POOL A
    15:08 - 16:12 (64 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje +54 (27)
    Cf+54 FINALE
    16:12 - 16:20 (8 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.seniorke -61 (8)
    U21f-61
    16:20 - 16:56 (36 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniorke -59 (16)
    Jf-59
    16:56 - 18:12 (76 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniorke -61 (8)
    Sf-61
    18:12 - 18:48 (36 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -76 (15)
    Jm-76
    18:48 - 20:00 (72 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniorke -50 (7)
    Sf-50
    20:00 - 20:32 (32 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniorke -55 (3)
    Sf-55
    20:32 - 20:40 (8 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Opening ceremony
    09:00 - 09:15 (15 min)
  • Ml.kadetkinje open (28)
    U14f-K POOL B
    09:15 - 10:35 (80 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje 9-5 kyu (8)
    U14f-KB
    10:35 - 10:50 (15 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje 9-7 kyu (3)
    U14f-KC
    10:50 - 10:55 (5 min)
    KATA Pojedinačno
  • Kadetkinje (18)
    Cf-K POOL B
    10:55 - 11:53 (58 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenice 9-5 kyu (10)
    U12f-KB
    11:53 - 12:12 (19 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenice team (4)
    U12f-K-T
    12:12 - 12:25 (13 min)
    KATA Ekipno
  • .
    12:25 - 12:30 (5 min)
  • Učenice -40 (6)
    U12f-40
    12:30 - 12:54 (24 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenice -44 (11)
    U12f-44
    12:54 - 13:43 (49 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje +55 (14)
    U14f+55
    13:43 - 14:40 (57 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniorke -68 (6)
    Sf-68
    14:40 - 15:08 (28 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje +54 (27)
    Cf+54 POOL B
    15:08 - 16:12 (64 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.seniorke -68 (9)
    U21f-68
    16:12 - 16:56 (44 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniorke +59 (18)
    Jf+59
    16:56 - 18:28 (92 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.seniorke +68 (6)
    U21f+68
    18:28 - 18:56 (28 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.seniori +84 (7)
    U21m+84
    18:56 - 19:44 (48 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniori +84 (8)
    Sm+84
    19:44 - 20:38 (54 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Opening ceremony
    09:00 - 09:15 (15 min)
  • Ml.kadeti open (17)
    U14m-K POOL A
    09:15 - 10:05 (50 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.kadeti team (2)
    U14m-K-T
    10:05 - 10:10 (5 min)
    KATA Ekipno
  • Ml.kadeti 9-7 kyu (3)
    U14m-KC
    10:10 - 10:15 (5 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenici open (22)
    U12m-K POOL A
    10:15 - 11:00 (45 min)
    KATA Pojedinačno
  • Kadeti (17)
    Cm-K POOL A
    11:00 - 11:50 (50 min)
    KATA Pojedinačno
  • .
    11:50 - 11:55 (5 min)
  • Cicibani +26 (4)
    U8m+26
    11:55 - 12:02 (7 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Cicibani -26 (5)
    U8m-26
    12:02 - 12:14 (12 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenici -26 (10)
    U10m-26
    12:14 - 12:46 (32 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenici -30 (17)
    U12m-30
    12:46 - 14:01 (75 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenici -34 (18)
    U12m-34
    14:01 - 15:21 (80 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti -36 (16)
    U14m-36
    15:21 - 16:27 (66 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -57 (23)
    Cm-57
    16:27 - 18:19 (112 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -55 (13)
    Jm-55
    18:19 - 19:22 (60 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniorke +68 (10)
    Sf+68
    19:22 - 20:14 (52 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniori -67 (4)
    Sm-67
    20:14 - 20:32 (18 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Opening ceremony
    09:00 - 09:15 (15 min)
  • Ml.kadeti open (17)
    U14m-K POOL B
    09:15 - 10:05 (50 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.kadeti open (17)
    U14m-K FINALE
    10:05 - 10:15 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenici open (22)
    U12m-K POOL B
    10:15 - 11:00 (45 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenici open (22)
    U12m-K FINALE
    11:00 - 11:08 (8 min)
    KATA Pojedinačno
  • Kadeti (17)
    Cm-K POOL B
    11:08 - 12:00 (52 min)
    KATA Pojedinačno
  • Kadeti (17)
    Cm-K FINALE
    12:00 - 12:10 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • .
    12:10 - 12:15 (5 min)
  • Ml.učenici -38 (6)
    U10m-38
    12:15 - 12:32 (17 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenici +38 (5)
    U10m+38
    12:32 - 12:44 (12 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenici +46 (12)
    U12m+46
    12:44 - 13:36 (52 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti -45 (18)
    U14m-45
    13:36 - 14:56 (80 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti -52 (15)
    U14m-52
    14:56 - 15:59 (63 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti +57 (11)
    U14m+57
    15:59 - 16:48 (49 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -63 (21)
    Cm-63
    16:48 - 18:32 (104 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori +76 (7)
    Jm+76
    18:32 - 19:04 (32 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -61 (17)
    Jm-61
    19:04 - 20:28 (84 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Opening ceremony
    09:00 - 09:15 (15 min)
  • Juniori (12)
    Jm-K
    09:15 - 10:25 (70 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.seniori (4)
    U21m-K
    10:25 - 10:38 (13 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenici 9-8 kyu (9)
    U10m-KC
    10:38 - 10:54 (16 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenici 9-7 kyu (8)
    U12m-KC
    10:54 - 11:07 (13 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenici 9-5 kyu (11)
    U12m-KB
    11:07 - 11:28 (21 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.kadeti 9-5 kyu (3)
    U14m-KB
    11:28 - 11:33 (5 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenici team (4)
    U12m-K-T
    11:33 - 11:45 (12 min)
    KATA Ekipno
  • .
    11:45 - 11:50 (5 min)
  • Ml.učenici -30 (13)
    U10m-30
    11:50 - 12:30 (40 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenici -34 (11)
    U10m-34
    12:30 - 13:07 (37 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenici -38 (22)
    U12m-38
    13:07 - 14:41 (94 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti -41 (23)
    U14m-41
    14:41 - 16:19 (98 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -52 (39)
    Cm-52 POOL A
    16:19 - 17:51 (92 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -52 (39)
    Cm-52 FINALE
    17:51 - 17:59 (8 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti +70 (19)
    Cm+70
    17:59 - 19:35 (96 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -68 (23)
    Jm-68 POOL B
    19:35 - 20:29 (54 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Opening ceremony
    09:00 - 09:15 (15 min)
  • Cicibani 9-8 kyu (2)
    U8m-KC
    09:15 - 09:19 (4 min)
    KATA Pojedinačno
  • Cicibani 9-7 kyu (2)
    U8m-KB
    09:19 - 09:23 (4 min)
    KATA Pojedinačno
  • Cicibani open (2)
    U8m-K
    09:23 - 09:27 (4 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenici 9-6 kyu (7)
    U10m-KB
    09:27 - 09:41 (14 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenici open (9)
    U10m-K
    09:41 - 10:11 (30 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenici team (4)
    U10m-K-T
    10:11 - 10:21 (10 min)
    KATA Ekipno
  • Veterani 35+ (5)
    Vm-K
    10:21 - 10:43 (22 min)
    KATA Pojedinačno
  • Veterani 35+ team (2)
    Vm-KT
    10:43 - 10:49 (6 min)
    KATA Ekipno
  • Seniori (15)
    Sm-K
    10:49 - 12:10 (81 min)
    KATA Pojedinačno
  • Kadeti i Juniori team (2)
    Jm-KT
    12:10 - 12:20 (10 min)
    KATA Ekipno
  • Seniori team (3)
    Sm-KT
    12:20 - 12:45 (25 min)
    KATA Ekipno
  • .
    12:45 - 12:50 (5 min)
  • Učenici -46 (5)
    U12m-46
    12:50 - 13:07 (17 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenici -42 (16)
    U12m-42
    13:07 - 14:13 (66 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti -48 (14)
    U14m-48
    14:13 - 15:12 (59 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti -57 (16)
    U14m-57
    15:12 - 16:19 (67 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -52 (39)
    Cm-52 POOL B
    16:19 - 17:51 (92 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -70 (16)
    Cm-70
    17:51 - 19:07 (76 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.seniori -67 (5)
    U21m-67
    19:07 - 19:37 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -68 (23)
    Jm-68 POOL A
    19:37 - 20:31 (54 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -68 (23)
    Jm-68 FINALE
    20:31 - 20:39 (8 min)
    KUMITE Pojedinačno