15. KUP SV.NIKOLE / Time Table

Detalji Kategorije Natjecatelji Ždrijeb Rezultati Poredak Prijava natjecatelja Time Table
Tatami 1
Tatami 2
Tatami 3
Tatami 4
10:00
10:05
10:10
10:15
10:20
10:25
10:30
10:35
10:40
10:45
10:50
10:55
11:00
11:05
11:10
11:15
11:20
11:25
11:30
11:35
11:40
11:45
11:50
11:55
12:00
12:05
12:10
12:15
12:20
12:25
12:30
12:35
12:40
12:45
12:50
12:55
13:00
13:05
13:10
13:15
13:20
13:25
13:30
13:35
13:40
13:45
13:50
13:55
14:00
14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30
14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
  • Cicibani open (4)
    U8m-K
    10:00 - 10:10 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Cicibani 9-7 kyu (5)
    U8m-KB
    10:10 - 10:20 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenici open (8)
    U10m-K
    10:20 - 10:45 (25 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenici 9-5 kyu (14)
    U12m-KB
    10:45 - 11:10 (25 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.kadeti 9-5 kyu (3)
    U14m-KB
    11:10 - 11:15 (5 min)
    KATA Pojedinačno
  • Kadeti (1)
    Cm-K
    11:15 - 11:18 (3 min)
    KATA Pojedinačno
  • Juniori (3)
    Jm-K
    11:18 - 11:28 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenici team (2)
    U10m-K-T
    11:28 - 11:33 (5 min)
    KATA Ekipno
  • Ml.učenice team (3)
    U10f-K-T
    11:33 - 11:39 (6 min)
    KATA Ekipno
  • Učenici team (1)
    U12m-K-T
    11:39 - 11:42 (3 min)
    KATA Ekipno
  • Učenice team (3)
    U12f-K-T
    11:42 - 11:50 (8 min)
    KATA Ekipno
  • .
    11:50 - 11:55 (5 min)
  • Cicibanke -25 (3)
    U8f-25
    11:55 - 12:00 (5 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Otvorenje
    12:00 - 12:30 (30 min)
  • Cicibani -26 (4)
    U8m-26
    12:30 - 12:37 (7 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenici -26 (6)
    U10m-26
    12:37 - 12:54 (17 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenici -34 (7)
    U10m-34
    12:54 - 13:11 (17 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenici +38 (9)
    U10m+38
    13:11 - 13:38 (27 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenici -34 (9)
    U12m-34
    13:38 - 14:18 (40 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenici -42 (9)
    U12m-42
    14:18 - 14:49 (31 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti -36 (3)
    U14m-36
    14:49 - 14:52 (3 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti -41 (11)
    U14m-41
    14:52 - 15:42 (50 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti -57 (6)
    U14m-57
    15:42 - 16:07 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -57 (5)
    Cm-57
    16:07 - 16:27 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -70 (2)
    Cm-70
    16:27 - 16:31 (4 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti +70 (6)
    Cm+70
    16:31 - 17:01 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -55 (3)
    Jm-55
    17:01 - 17:05 (4 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -68 (5)
    Jm-68
    17:05 - 17:25 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Cicibanke open (4)
    U8f-K
    10:00 - 10:10 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenice 9-6 kyu (14)
    U10f-KB
    10:10 - 10:35 (25 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenici 9-6 kyu (12)
    U10m-KB
    10:35 - 11:00 (25 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenici open (6)
    U12m-K
    11:00 - 11:25 (25 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.kadeti open (6)
    U14m-K
    11:25 - 12:00 (35 min)
    KATA Pojedinačno
  • Otvorenje
    12:00 - 12:30 (30 min)
  • Cicibani +26 (4)
    U8m+26
    12:30 - 12:37 (7 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenici -30 (11)
    U10m-30
    12:37 - 13:12 (35 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenici -38 (4)
    U10m-38
    13:12 - 13:19 (7 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenici -30 (7)
    U12m-30
    13:19 - 13:44 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenici -38 (12)
    U12m-38
    13:44 - 14:39 (55 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenici -46 (6)
    U12m-46
    14:39 - 15:04 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti -45 (7)
    U14m-45
    15:04 - 15:34 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti -48 (2)
    U14m-48
    15:34 - 15:37 (3 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti -52 (4)
    U14m-52
    15:37 - 15:44 (7 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadeti +57 (7)
    U14m+57
    15:44 - 16:12 (28 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -52 (7)
    Cm-52
    16:12 - 16:47 (35 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori +76 (6)
    Jm+76
    16:47 - 17:17 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.seniori open (4)
    U21m-Open
    17:17 - 17:23 (6 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Cicibanke 9-7 kyu (6)
    U8f-KB
    10:00 - 10:10 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.učenice open (10)
    U10f-K
    10:10 - 10:45 (35 min)
    KATA Pojedinačno
  • Učenice 9-5 kyu (12)
    U12f-KB
    10:45 - 11:10 (25 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje 9-5 kyu (12)
    U14f-KB
    11:10 - 11:35 (25 min)
    KATA Pojedinačno
  • .
    11:35 - 11:40 (5 min)
  • Cicibani -22 (7)
    U8m-22
    11:40 - 12:00 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Otvorenje
    12:00 - 12:30 (30 min)
  • Cicibanke -22 (4)
    U8f-22
    12:30 - 12:37 (7 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Cicibanke +25 (4)
    U8f+25
    12:37 - 12:44 (7 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenice -28 (7)
    U10f-28
    12:44 - 13:04 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenice -36 (5)
    U10f-36
    13:04 - 13:16 (12 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenice -36 (8)
    U12f-36
    13:16 - 13:46 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenice -44 (6)
    U12f-44
    13:46 - 14:11 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenici +46 (12)
    U12m+46
    14:11 - 15:03 (52 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje -50 (8)
    U14f-50
    15:03 - 15:28 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje -55 (7)
    U14f-55
    15:28 - 15:56 (28 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje +55 (5)
    U14f+55
    15:56 - 16:13 (17 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje +54 (7)
    Cf+54
    16:13 - 16:41 (28 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniorke +59 (6)
    Jf+59
    16:41 - 17:01 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -63 (6)
    Cm-63
    17:01 - 17:29 (28 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenice open (12)
    U12f-K
    10:00 - 10:50 (50 min)
    KATA Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje open (9)
    U14f-K
    10:50 - 11:40 (50 min)
    KATA Pojedinačno
  • Kadetkinje (3)
    Cf-K
    11:40 - 11:55 (15 min)
    KATA Pojedinačno
  • Juniorke (1)
    Jf-K
    11:55 - 12:00 (5 min)
    KATA Pojedinačno
  • Otvorenje
    12:00 - 12:30 (30 min)
  • Ml.učenice +36 (3)
    U10f+36
    12:30 - 12:35 (5 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenice -32 (7)
    U10f-32
    12:35 - 12:55 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenice -32 (6)
    U12f-32
    12:55 - 13:20 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenice -40 (6)
    U12f-40
    13:20 - 13:45 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Učenice +44 (9)
    U12f+44
    13:45 - 14:25 (40 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje -40 (7)
    U14f-40
    14:25 - 14:50 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.kadetkinje -45 (10)
    U14f-45
    14:50 - 15:35 (45 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje -47 (6)
    Cf-47
    15:35 - 16:05 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje -54 (10)
    Cf-54
    16:05 - 16:50 (45 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniorke -53 (3)
    Jf-53
    16:50 - 17:00 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje (2)
    Cf-KMT
    17:00 - 17:07 (7 min)
    KUMITE Ekipno
  • Juniori -76 (1)
    Jm-76
    17:07 - 17:10 (3 min)
    KUMITE Pojedinačno