7. GRAWE ENERGIJA KUP 2019 / Time Table

Detalji Kategorije Natjecatelji Ždrijeb Rezultati Poredak Prijava natjecatelja Time Table
Tatami 1
Tatami 2
Tatami 3
Tatami 4
Tatami 5
Tatami 6
Tatami 7
Tatami 8
08:00
08:05
08:10
08:15
08:20
08:25
08:30
08:35
08:40
08:45
08:50
08:55
09:00
09:05
09:10
09:15
09:20
09:25
09:30
09:35
09:40
09:45
09:50
09:55
10:00
10:05
10:10
10:15
10:20
10:25
10:30
10:35
10:40
10:45
10:50
10:55
11:00
11:05
11:10
11:15
11:20
11:25
11:30
11:35
11:40
11:45
11:50
11:55
12:00
12:05
12:10
12:15
12:20
12:25
12:30
12:35
12:40
12:45
12:50
12:55
13:00
13:05
13:10
13:15
13:20
13:25
13:30
13:35
13:40
13:45
13:50
13:55
14:00
14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30
14:35
14:40
14:45
14:50
14:55
15:00
15:05
15:10
15:15
15:20
15:25
15:30
15:35
15:40
15:45
15:50
15:55
16:00
16:05
16:10
16:15
16:20
16:25
16:30
16:35
16:40
16:45
16:50
16:55
17:00
17:05
17:10
17:15
17:20
17:25
17:30
17:35
17:40
17:45
17:50
17:55
18:00
18:05
18:10
18:15
18:20
18:25
18:30
18:35
18:40
18:45
18:50
18:55
19:00
19:05
19:10
19:15
19:20
19:25
19:30
19:35
19:40
19:45
19:50
19:55
20:00
20:05
20:10
  • Kadeti (20)
    Cm-K POOL A
    09:00 - 10:00 (60 min)
    KATA Pojedinačno
  • Kadeti (20)
    Cm-K FINALE
    10:00 - 10:10 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Juniori (15)
    Jm-K
    10:10 - 10:55 (45 min)
    KATA Pojedinačno
  • Juniori Kata - Final
    10:55 - 11:05 (10 min)
  • Kadeti i Juniori team (5)
    Jm-KT
    11:05 - 11:55 (50 min)
    KATA Ekipno
  • Seniori team (2)
    Sm-KT
    11:55 - 12:10 (15 min)
    KATA Ekipno
  • .
    12:10 - 12:15 (5 min)
  • Kadeti -63 (21)
    Cm-63 POOL A
    12:15 - 13:05 (50 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -63 (21)
    Cm-63 FINALE
    13:05 - 13:15 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -52 (28)
    Cm-52 POOL A
    13:15 - 14:25 (70.25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -52 (28)
    Cm-52 FINALE
    14:25 - 14:35 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -57 (21)
    Cm-57 POOL A
    14:35 - 15:30 (55 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -57 (21)
    Cm-57 FINALE
    15:30 - 15:40 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -55 (7)
    Jm-55
    15:40 - 16:10 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -61 (12)
    Jm-61
    16:10 - 17:13 (60 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -76 (16)
    Jm-76
    17:13 - 18:33 (80 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniori -75 (8)
    Sm-75
    18:33 - 19:28 (55 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti (20)
    Cm-K POOL B
    09:00 - 10:00 (60 min)
    KATA Pojedinačno
  • Juniori Kata - Pool B
    10:00 - 10:45 (45 min)
  • Kadeti team (2)
    Cm-K-T
    10:45 - 10:55 (10 min)
    KATA Ekipno
  • Seniori (12)
    Sm-K
    10:55 - 12:10 (75 min)
    KATA Pojedinačno
  • .
    12:10 - 12:15 (5 min)
  • Kadeti -63 (21)
    Cm-63 POOL B
    12:15 - 13:05 (50 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -52 (28)
    Cm-52 POOL B
    13:05 - 14:15 (70 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -57 (21)
    Cm-57 POOL B
    14:15 - 15:10 (55 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadeti -70 (16)
    Cm-70
    15:10 - 16:30 (80 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -68 (23)
    Jm-68 POOL A
    16:30 - 17:25 (55.25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -68 (23)
    Jm-68 FINALE
    17:25 - 17:35 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniori -67 (13)
    Sm-67
    17:35 - 19:10 (95 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori (4)
    Jm-KMT
    19:10 - 19:55 (45 min)
    KUMITE Ekipno
  • Kadetkinje (23)
    Cf-K POOL A
    09:00 - 10:05 (65 min)
    KATA Pojedinačno
  • Kadetkinje (23)
    Cf-K FINALE
    10:05 - 10:15 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Juniorke (15)
    Jf-K
    10:15 - 11:00 (45 min)
    KATA Pojedinačno
  • Juniorke Kata - FINALE
    11:00 - 11:10 (10 min)
  • Kadetkinje team (2)
    Cf-K-T
    11:10 - 11:20 (10 min)
    KATA Ekipno
  • Kadetkinje i Juniorke team (3)
    Jf-KT
    11:20 - 11:40 (20 min)
    KATA Ekipno
  • .
    11:40 - 11:45 (5 min)
  • Kadeti +70 (11)
    Cm+70
    11:45 - 12:40 (55 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori +76 (12)
    Jm+76
    12:40 - 13:45 (65 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje +54 (19)
    Cf+54
    13:45 - 15:21 (96 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniorke +59 (13)
    Jf+59
    15:21 - 16:25 (64 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniori -68 (23)
    Jm-68 POOL B
    16:25 - 17:20 (55 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniori -84 (4)
    Sm-84
    17:20 - 17:40 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniori +84 (3)
    Sm+84
    17:40 - 17:55 (15 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniorke -61 (9)
    Sf-61
    17:55 - 18:40 (45 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniori open (13)
    Sm-Open
    18:40 - 20:10 (90 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje (23)
    Cf-K POOL B
    09:00 - 10:05 (65 min)
    KATA Pojedinačno
  • Juniorke Kata - Pool B
    10:05 - 10:50 (45 min)
  • Seniorke (11)
    Sf-K
    10:50 - 11:55 (65 min)
    KATA Pojedinačno
  • Seniorke team (3)
    Sf-KT
    11:55 - 12:20 (25 min)
    KATA Ekipno
  • .
    12:20 - 12:25 (5 min)
  • Juniorke -59 (8)
    Jf-59
    12:25 - 12:55 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje -47 (13)
    Cf-47
    12:55 - 14:00 (65 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje -54 (18)
    Cf-54
    14:00 - 15:20 (80 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniorke -48 (4)
    Jf-48
    15:20 - 15:32 (12 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Juniorke -53 (9)
    Jf-53
    15:32 - 16:08 (36 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniorke -55 (10)
    Sf-55
    16:08 - 17:00 (52 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniorke -68 (5)
    Sf-68
    17:00 - 17:20 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniorke +68 (6)
    Sf+68
    17:20 - 17:40 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Seniorke open (6)
    Sf-Open
    17:40 - 17:50 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Kadetkinje (4)
    Cf-KMT
    17:50 - 18:35 (45 min)
    KUMITE Ekipno
  • Juniorke (4)
    Jf-KMT
    18:35 - 19:20 (45 min)
    KUMITE Ekipno
  • Dječaci 2012. godište (32)
    A1 POOL A
    09:00 - 09:25 (25 min)
    KATA Pojedinačno
  • Dječaci 2012. godište (32)
    A1 FINALE
    09:25 - 09:35 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Dječaci 2011. godište (31)
    A2 POOL A
    09:35 - 10:00 (25 min)
    KATA Pojedinačno
  • Dječaci 2011. godište (31)
    A2 FINALE
    10:00 - 10:10 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Dječaci 2010. godište (24)
    A3 POOL A
    10:10 - 10:30 (20 min)
    KATA Pojedinačno
  • Dječaci 2010. godište (24)
    A3 FINALE
    10:30 - 10:40 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Dječaci 2007. godište (7)
    A6
    10:40 - 11:05 (25 min)
    KATA Pojedinačno
  • Dječaci 2011/2012. godište ekipno (6)
    A11
    11:05 - 11:25 (20 min)
    KATA Ekipno
  • Dječaci 2009/2010. godište ekipno (6)
    A12
    11:25 - 11:50 (25 min)
    KATA Ekipno
  • Dječaci 2007/2008. godište ekipno (3)
    A13
    11:50 - 12:00 (10 min)
    KATA Ekipno
  • .
    12:00 - 12:05 (5 min)
  • Ml.učenici -26 (15)
    U10m-26
    12:05 - 12:40 (35 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenice -32 (5)
    U10f-32
    12:40 - 12:50 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenici -30 (12)
    U10m-30
    12:50 - 13:15 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2010. godište -30 (11)
    A20
    13:15 - 13:50 (35 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2010. godište -35 (15)
    A21
    13:50 - 14:40 (50 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2009. godište -35 (7)
    A25
    14:40 - 15:05 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2009. godište -40 (8)
    A26
    15:05 - 15:35 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2007. godište -40 (6)
    A35
    15:35 - 15:55 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2007. godište -55 (17)
    A38 POOL A
    15:55 - 16:30 (35 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2007. godište -55 (17)
    A38 FINALE
    16:30 - 16:40 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2007. godište -50 (7)
    A37
    16:40 - 17:05 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • .
    17:05 - 17:10 (5 min)
  • Kadeti (8)
    Cm-KMT
    17:10 - 19:25 (135 min)
    KUMITE Ekipno
  • Dječaci 2012. godište (32)
    A1 POOL B
    09:00 - 09:25 (25 min)
    KATA Pojedinačno
  • Dječaci 2011. godište (31)
    A2 POOL B
    09:25 - 09:50 (25 min)
    KATA Pojedinačno
  • Dječaci 2013. godište (6)
    7Ym-K-I
    09:50 - 10:00 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Dječaci 2010. godište (24)
    A3 POOL B
    10:00 - 10:20 (20 min)
    KATA Pojedinačno
  • Dječaci 2009. godište (15)
    A4
    10:20 - 11:10 (50 min)
    KATA Pojedinačno
  • Dječaci 2008. godište (15)
    A5
    11:10 - 12:00 (50 min)
    KATA Pojedinačno
  • .
    12:00 - 12:05 (5 min)
  • Ml.učenici -34 (15)
    U10m-34
    12:05 - 12:40 (35 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenici -38 (12)
    U10m-38
    12:40 - 13:10 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2010. godište -40 (5)
    A22
    13:10 - 13:25 (15 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2010. godište -45 (5)
    A23
    13:25 - 13:40 (15 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2010. godište +45 (6)
    A24
    13:40 - 13:50 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2009. godište -45 (4)
    A27
    13:50 - 14:00 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2009. godište -50 (4)
    A28
    14:00 - 14:10 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2009. godište +50 (7)
    A29
    14:10 - 14:25 (15 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2008. godište -37 (4)
    A30
    14:25 - 14:35 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2008. godište -42 (9)
    A31
    14:35 - 15:00 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2008. godište +52 (16)
    A34
    15:00 - 15:45 (45 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2007. godište -55 (17)
    A38 POOL B
    15:45 - 16:20 (35 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2008. godište -47 (12)
    A32
    16:20 - 17:05 (45 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2007. godište -45 (8)
    A36
    17:05 - 17:35 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2012. godište (26)
    B1 POOL A
    09:00 - 09:20 (20 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2012. godište (26)
    B1 FINALE
    09:20 - 09:30 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2011. godište (22)
    B2 POOL A
    09:30 - 09:50 (20 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2011. godište (22)
    B2 FINALE
    09:50 - 10:00 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2010. godište (17)
    B3 POOL A
    10:00 - 10:15 (15 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2010. godište (17)
    B3 FINALE
    10:15 - 10:25 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2008. godište (17)
    B5 POOL A
    10:25 - 10:55 (30 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2008. godište (17)
    B5 FINALE
    10:55 - 11:05 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2007. godište (17)
    B6 POOL A
    11:05 - 11:35 (30 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2007. godište (17)
    B6 FINALE
    11:35 - 11:45 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2009. godište (15)
    B4
    11:45 - 12:40 (55 min)
    KATA Pojedinačno
  • .
    12:40 - 12:45 (5 min)
  • Ml.učenici +38 (9)
    U10m+38
    12:45 - 13:10 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2010. godište -37 (6)
    B22
    13:10 - 13:30 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2010. godište -40 (4)
    B23
    13:30 - 13:40 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2009. godište -32 (4)
    B25
    13:40 - 13:50 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2008. godište -35 (2)
    B30
    13:50 - 13:55 (5 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2008. godište -52 (11)
    A33
    13:55 - 14:40 (45 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2008. godište -45 (10)
    B32
    14:40 - 15:20 (40 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2008. godište -50 (5)
    B33
    15:20 - 15:30 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2007. godište -39 (4)
    B35
    15:30 - 15:40 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2007. godište -44 (6)
    B36
    15:40 - 16:00 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2007. godište -49 (8)
    B37
    16:00 - 16:30 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Dječaci 2007. godište +55 (14)
    A39
    16:30 - 17:20 (50 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2012. godište (26)
    B1 POOL B
    09:00 - 09:20 (20 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2011. godište (22)
    B2 POOL B
    09:20 - 09:40 (20 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2013. godište (9)
    7Yf-K-I
    09:40 - 09:50 (10 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2010. godište (17)
    B3 POOL B
    09:50 - 10:05 (15 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2008. godište (17)
    B5 POOL B
    10:05 - 10:35 (30 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2007. godište (17)
    B6 POOL B
    10:35 - 11:05 (30 min)
    KATA Pojedinačno
  • Djevojčice 2011/2012. godište ekipno (6)
    B11
    11:05 - 11:25 (20 min)
    KATA Ekipno
  • Djevojčice 2009/2010. godište ekipno (6)
    B12
    11:25 - 11:40 (15 min)
    KATA Ekipno
  • Djevojčice 2007/2008. godište ekipno (5)
    B13
    11:40 - 12:05 (25 min)
    KATA Ekipno
  • .
    12:05 - 12:10 (5 min)
  • Ml.učenice -28 (9)
    U10f-28
    12:10 - 12:35 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenice -36 (5)
    U10f-36
    12:35 - 12:45 (10 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Ml.učenice +36 (4)
    U10f+36
    12:45 - 12:53 (8 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2010. godište -30 (3)
    B20
    12:53 - 13:00 (7 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2010. godište -34 (8)
    B21
    13:00 - 13:25 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2010. godište +40 (6)
    B24
    13:25 - 13:45 (20 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2009. godište -36 (1)
    B26
    13:45 - 13:50 (5 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2009. godište -40 (8)
    B27
    13:50 - 14:15 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2009. godište -44 (7)
    B28
    14:15 - 14:40 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2008. godište -40 (6)
    B31
    14:40 - 14:55 (15 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2009. godište +44 (8)
    B29
    14:55 - 15:20 (25 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2008. godište +50 (13)
    B34
    15:20 - 16:10 (50 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2007. godište -54 (8)
    B38
    16:10 - 16:40 (30 min)
    KUMITE Pojedinačno
  • Djevojčice 2007. godište +54 (10)
    B39
    16:40 - 17:20 (40 min)
    KUMITE Pojedinačno