• kar black diamond1
  • ZGPL200x
  • TorbeArawazaNew
  • Medalje i pehari
  • Fitness Shop
  • Fitness Shop
  • Fitness Shop
  • Fitness Shop
  • Fitness Shop
  • Fitness Shop

eautodijelovi banner

Logo

Dalmatinska karate liga 2024. -1.kolo

City:    Ploče
Date: Saturday, 2024-04-20
Entry deadline: Thursday, 18 April 2024 23:59 ()
Promoter:

KK Porto Tolero

Details
Entries: 188
Clubs: 9
Countries: 1
Logo

Otvorena liga Osječko-baranjske županije 2024. - 3. kolo

City:    Valpovo
Date: Sunday, 2024-04-21
Entry deadline: Friday, 19 April 2024 23:59 ()
Promoter:

Karate savez Osječko-baranjske županije

Details
Entries: 73
Clubs: 9
Countries: 1
Logo

18. CRO CUP 2024

City:    Mala Subotica
Date: Saturday, 2024-04-27
Entry deadline: Tuesday, 23 April 2024 23:59 ()
Promoter:

KK Globus Čakovec

Details
Entries: 113
Clubs: 10
Countries: 2
Logo

PRVENSTVO DALMACIJE 2024

City:    SPLIT
Date: Saturday, 2024-05-04
Entry deadline: Wednesday, 01 May 2024 23:59 ()
Promoter:

Karate klub "Sokol" Split

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

Croatia cup 2024.

City:    Zagreb
Date: Saturday, 2024-05-25
Entry deadline: Wednesday, 22 May 2024 23:59 ()
Promoter:

KK Croatia

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

Prvenstvo Sjeverozapadne Hrvatske 2024

City:    Konjščina
Date: Sunday, 2024-05-26
Entry deadline: Wednesday, 22 May 2024 23:59 ()
Promoter:

KK Konjščina

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

Liga Sjeverozapadne Hrvatske 2024 - 1. kolo

City:    Konjščina
Date: Sunday, 2024-05-26
Entry deadline: Thursday, 23 May 2024 23:59 ()
Promoter:

KSVŽ I SBSMŽ

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

31. Sisak Kup 2024

City:    Sisak
Date: Saturday, 2024-06-01
Entry deadline: Monday, 20 May 2024 12:00 ()
Promoter:

Športski karate klub Sisak

Details
Entries: 24
Clubs: 1
Countries: 1
Logo

POKAL GORENJSKE - ŠENČUR OPEN 2024

City:    ŠENČUR
Date: Saturday, 2024-06-08
Entry deadline: Wednesday, 05 June 2024 23:59 ()
Promoter:

Karate klub Šenčur

Details

INFO

Logo

KRK CUP 2024

City:    MALINSKA
Date: Saturday, 2024-06-08
Entry deadline: Wednesday, 05 June 2024 23:59 ()
Promoter:

Karate klub Krk Croatia

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

28. MEĐIMURJE OPEN CROATIA 2024

City:    Čakovec
Date: Saturday, 2024-08-31
Entry deadline: Tuesday, 27 August 2024 23:59 ()
Promoter:

KK Globus Čakovec

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

Liga Sjeverozapadne Hrvatske 2024 - 2. kolo

City:    TBD
Date: Sunday, 2024-10-20
Entry deadline: Friday, 18 October 2024 23:59 ()
Promoter:

KSVŽ I SBSMŽ

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

Liga Sjeverozapadne Hrvatske 2024 - 3. kolo

City:    TBD
Date: Sunday, 2024-11-10
Entry deadline: Friday, 08 November 2024 23:59 ()
Promoter:

KSVŽ I SBSMŽ

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0