Results of finished tournaments

Logo

PRVENSTVO VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

City:    Varaždinske Toplice
Date: Sunday, 2020-02-16
Entry deadline: Friday, 14 February 2020 21:00 (Expired)
Promoter:

Karate savez Varaždinske županije

Details
Entries: 83
Clubs: 6
Countries: 1
Logo

Županijska liga 2019/20 - 2.kolo

City:    Varaždinske Toplice
Date: Sunday, 2020-02-16
Entry deadline: Friday, 14 February 2020 21:00 (Expired)
Promoter:

Karate savez Varaždinske županije

Details
Entries: 115
Clubs: 8
Countries: 1
Logo

5. BIH VALENTINOVO OPEN 2020

City:    Tuzla
Date: Saturday, 2020-02-15
Entry deadline: Friday, 14 February 2020 23:00 (Expired)
Promoter:

KK do Tuzla

Details

INFO

Logo

32. KUP MLADOSTI 2020 / 32nd YOUTH CUP 2020

City:    Ivanić Grad
Date: Sunday, 2020-02-02
Entry deadline: Friday, 31 January 2020 14:00 (Expired)
Promoter:

KK Mladost Ivanić Grad

Details
Entries: 525
Clubs: 50
Countries: 3
Logo

KONJICE HORSE CUP 2020

City:    Slovenske Konjice
Date: Saturday, 2020-01-25
Entry deadline: Thursday, 23 January 2020 23:59 (Expired)
Promoter:

Karate klub Seki

Details

INFO

Logo

GRAND PRIX MEĐIMURJA 2020

City:    Nedelišće
Date: Saturday, 2020-01-25
Entry deadline: Friday, 24 January 2020 13:00 (Expired)
Promoter:

KK Međimurje

Details
Entries: 414
Clubs: 39
Countries: 2
Logo

Otvorena liga Osječko-baranjske županije - 7. kolo

City:    Osijek
Date: Saturday, 2019-12-21
Entry deadline: Thursday, 19 December 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

Karate savez Osječko-baranjske županije

Details
Entries: 240
Clubs: 14
Countries: 1
Logo

Međužupanijsko prvenstvo PGŽ i IŽ 2019

City:    Rijeka
Date: Sunday, 2019-12-15
Entry deadline: Friday, 13 December 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

KS PGŽ i IŽ (tehn.organizator: KK RI Croatia)

Details
Entries: 228
Clubs: 16
Countries: 1
Logo

5. Međunarodni Shito Ryu kup Varaždin

City:    Varaždin
Date: Saturday, 2019-12-14
Entry deadline: Friday, 13 December 2019 12:00 (Expired)
Promoter:

Karate klub Shito Ryu Varaždin

Details
Entries: 326
Clubs: 29
Countries: 5
Logo

40.KUP OSLOBOĐENJA PODGORICA

City:    PODGORICA
Date: Sunday, 2019-12-01
Entry deadline: Saturday, 30 November 2019 18:00 (Expired)
Promoter:

Karate Klub Budućnost

Details

INFO

Logo

47th International Karate Tournament TRBOVLJE OPEN 2019

City:    Trbovlje
Date: Saturday, 2019-11-30
Entry deadline: Wednesday, 27 November 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

Karate klub Trbovlje

Details

INFO

Logo

15. KUP SV.NIKOLE

City:    Varaždin
Date: Saturday, 2019-11-23
Entry deadline: Friday, 22 November 2019 12:00 (Expired)
Promoter:

ŠKK Varaždin

Details
Entries: 485
Clubs: 50
Countries: 3
Logo

TROFEJ BARA 2019

City:    Bar
Date: Saturday, 2019-11-23
Entry deadline: Friday, 22 November 2019 14:00 (Expired)
Promoter:

KSCG, Karate klub "Bar"

Details

INFO

Logo

Otvorena liga Osječko-baranjske županije - 6. kolo

City:    Osijek
Date: Sunday, 2019-11-10
Entry deadline: Friday, 08 November 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

Karate savez Osječko-baranjske županije

Details
Entries: 286
Clubs: 16
Countries: 1
Logo

Međužupanijska liga 2019/2020 - 1.kolo

City:    Lepoglava
Date: Saturday, 2019-11-09
Entry deadline: Friday, 08 November 2019 14:00 (Expired)
Promoter:

SBŠMŽ i KSVŽ

Details
Entries: 205
Clubs: 14
Countries: 1
Logo

7. GRAWE ENERGIJA KUP 2019

City:    Banja Luka
Date: Saturday, 2019-11-02
Entry deadline: Thursday, 31 October 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

Karate klub Energija

Details
Entries: 1135
Clubs: 95
Countries: 10
Logo

5. KIK CUP RUDOLF PEREŠIN 2019

City:    Ivanić Grad
Date: Sunday, 2019-10-27
Entry deadline: Friday, 25 October 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

KK Kik

Details
Entries: 508
Clubs: 49
Countries: 6
Logo

12. MEMORIJALNI KARATE TURNIR IVANEC

City:    Ivanec
Date: Saturday, 2019-10-19
Entry deadline: Friday, 18 October 2019 12:00 (Expired)
Promoter:

Karate klub Ivanec

Details
Entries: 432
Clubs: 43
Countries: 3
Logo

GRAND PRIX MONTENEGRO 2019

City:    Herceg Novi
Date: Saturday, 2019-10-19
Entry deadline: Friday, 18 October 2019 18:00 (Expired)
Promoter:

Karate klub Bijela Herceg Novi

Details

INFO

Logo

16. INTERNACIONALNI KARATE KUP "BANJA LUKA 2019"

City:    Banja Luka
Date: Sunday, 2019-10-06
Entry deadline: Saturday, 05 October 2019 22:00 (Expired)
Promoter:

Karate klub "16-a" Banja Luka

Details
Entries: 531
Clubs: 30
Countries: 3