Results

Logo

12. MEMORIJALNI KARATE TURNIR IVANEC

City:    Ivanec
Date: Saturday, 2019-10-19
Entry deadline: Friday, 18 October 2019 12:00 (Expired)
Promoter:

Karate klub Ivanec

Details
Entries: 432
Clubs: 43
Countries: 3
Logo

GRAND PRIX MONTENEGRO 2019

City:    Herceg Novi
Date: Saturday, 2019-10-19
Entry deadline: Friday, 18 October 2019 18:00 (Expired)
Promoter:

Karate klub Bijela Herceg Novi

Details

INFO

Logo

16. INTERNACIONALNI KARATE KUP "BANJA LUKA 2019"

City:    Banja Luka
Date: Sunday, 2019-10-06
Entry deadline: Saturday, 05 October 2019 22:00 (Expired)
Promoter:

Karate klub "16-a" Banja Luka

Details
Entries: 531
Clubs: 30
Countries: 3
Logo

Županijska liga 2019/20 - 1.kolo

City:    Varaždin
Date: Sunday, 2019-09-29
Entry deadline: Saturday, 28 September 2019 12:00 (Expired)
Promoter:

Karate savez Varaždinske županije

Details
Entries: 138
Clubs: 8
Countries: 1
Logo

Otvorena liga Osječko-baranjske županije - 5. kolo

City:    Osijek
Date: Sunday, 2019-09-29
Entry deadline: Friday, 27 September 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

Karate savez Osječko-baranjske županije

Details
Entries: 245
Clubs: 16
Countries: 1
Logo

KUP ŠAMPIONA 2019

City:    Podgorica
Date: Sunday, 2019-09-22
Entry deadline: Friday, 20 September 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

KK Omladinac

Details

INFO

Logo

KRANJ OPEN 2019

City:    Kranj
Date: Saturday, 2019-09-21
Entry deadline: Wednesday, 18 September 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

KK Shotokan Kranj

Details

INFO

Logo

19. MEĐUNARODNI KARATE TURNIR DBG open 2019.

City:    Čitluk
Date: Saturday, 2019-09-21
Entry deadline: Friday, 20 September 2019 17:00 (Expired)
Promoter:

KK Brotnjo-Hercegovina

Details
Entries: 595
Clubs: 43
Countries: 6
Logo

11. MEMORIJALNI KARATE TURNIR DRAGIŠA JOVIĆ 2019

City:    Bijeljina
Date: Saturday, 2019-09-21
Entry deadline: Thursday, 19 September 2019 16:00 (Expired)
Promoter:

Karate klub Panteri+ Bijeljina

Details

INFO

Logo

16. KARLOVAC OPEN

City:    Karlovac
Date: Sunday, 2019-09-15
Entry deadline: Saturday, 14 September 2019 12:00 (Expired)
Promoter:

Karate klub Karlovac 1969

Details
Entries: 336
Clubs: 35
Countries: 3
Logo

TROFEJ VELIKE KLADUŠE 2019

City:    Velika Kladuša
Date: Saturday, 2019-09-14
Entry deadline: Thursday, 12 September 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

Karate Klub Regeneracija

Details

INFO

Logo

9. MARIBOR OPEN

City:    Maribor
Date: Saturday, 2019-09-07
Entry deadline: Wednesday, 04 September 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

Karate Klub Kovinar Maribor

Details

INFO

Logo

8. ZAGREB KARATE CUP

City:    Zagreb
Date: Saturday, 2019-09-07
Entry deadline: Friday, 06 September 2019 14:00 (Expired)
Promoter:

Zagrebački karate savez

Details
Entries: 720
Clubs: 81
Countries: 5
Logo

23. MEĐIMURJE OPEN 2019

City:    Čakovec
Date: Saturday, 2019-08-31
Entry deadline: Thursday, 29 August 2019 22:59 (Expired)
Promoter:

KK Globus Čakovec

Details
Entries: 1010
Clubs: 118
Countries: 15
Logo

LJETNI KARATE KAMP - SELCE 2019

City:    Selce
Date: Thursday, 2019-08-08 - Tuesday, 2019-08-13
Entry deadline: Friday, 31 May 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

Karate savez Primorsko-goranske županije

Details

INFO

Logo

POKAL GORENJSKE ŠENČUR 2019

City:    Šenčur
Date: Saturday, 2019-06-15
Entry deadline: Wednesday, 12 June 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

Karate Zveza Gorenjske in KK Shotokan Kranj

Details

INFO

Logo

Karate kamp Bijela - Herceg novi 2019

City:    Bijela - Herceg Novi
Date: Saturday, 2019-06-15 - Saturday, 2019-06-22
Entry deadline: Saturday, 01 June 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

KK Bijela

Details
Entries: 54
Clubs: 7
Countries: 4
Logo

BARANJA OPEN 2019

City:    Beli Manastir
Date: Sunday, 2019-06-02
Entry deadline: Friday, 31 May 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

Karate klub Beli Manastir 98

Details
Entries: 207
Clubs: 15
Countries: 1
Logo

Međužupanijska liga 2018/2019 - 3.kolo

City:    Čakovec
Date: Sunday, 2019-05-26
Entry deadline: Friday, 24 May 2019 23:59 (Expired)
Promoter:

SBŠMŽ i KSVŽ

Details
Entries: 190
Clubs: 9
Countries: 1
Logo

ZUBLING CUP 2019

City:    Wagna
Date: Saturday, 2019-05-25
Entry deadline: Friday, 24 May 2019 13:00 (Expired)
Promoter:

Shofukan Klimanano Gabersdorf

Details

INFO