Upcoming

Logo

11. MEMORIJALNI KARATE TURNIR IVANEC

City:    Ivanec
Date: Saturday, 2018-10-20
Entry deadline: Wednesday, 17 October 2018 23:59 ()
Promoter:

Karate klub Ivanec

Details
Entries: 154
Clubs: 14
Countries: 1
Logo

GRAND PRIX MONTENEGRO 2018

City:    Herceg Novi
Date: Sunday, 2018-10-21
Entry deadline: Wednesday, 17 October 2018 23:59 ()
Promoter:

Karate klub Bijela Carine

Details
Entries: 609
Clubs: 50
Countries: 11
Logo

4. KIK CUP RUDOLF PEREŠIN 2018

City:    Križ
Date: Saturday, 2018-10-27
Entry deadline: Wednesday, 24 October 2018 23:59 ()
Promoter:

KK Kik

Details
Entries: 121
Clubs: 11
Countries: 6
Logo

6. GRAWE ENERGIJA KUP 2018

City:    Banja Luka
Date: Saturday, 2018-11-03
Entry deadline: Wednesday, 31 October 2018 23:59 ()
Promoter:

Karate klub Energija

Details
Entries: 362
Clubs: 24
Countries: 9
Logo

Međužupanijska liga 2018/2019 - 1.kolo

City:    *TBD
Date: Sunday, 2018-11-04
Entry deadline: Wednesday, 31 October 2018 23:59 ()
Promoter:

SBŠMŽ i KSVŽ

Details
Entries: 0
Clubs: 0
Countries: 0
Logo

KARATE KUP GRADA OSIJEKA

City:    Osijek
Date: Saturday, 2018-11-10
Entry deadline: Thursday, 08 November 2018 23:59 ()
Promoter:

Osječki karate savez

Details
Entries: 28
Clubs: 4
Countries: 1
Logo

6. TROFEJ RAKOVICE

City:    Beograd
Date: Saturday, 2018-11-10
Entry deadline: Thursday, 01 November 2018 23:59 ()
Promoter:

KK Rakovica Kanon

Details

INFO

Logo

14. KUP SV.NIKOLE

City:    Varaždin
Date: Saturday, 2018-11-24
Entry deadline: Wednesday, 21 November 2018 23:59 ()
Promoter:

ŠKK Varaždin

Details
Entries: 56
Clubs: 3
Countries: 2
Logo

4. Međunarodni Shito Ryu kup Varaždin

City:    Varaždin
Date: Saturday, 2018-12-08
Entry deadline: Wednesday, 05 December 2018 23:59 ()
Promoter:

Shito Ryu karate do klub Varaždin

Details
Entries: 68
Clubs: 5
Countries: 2
Logo

46th International Karate Tournament TRBOVLJE OPEN 2018

City:    Trbovlje
Date: Saturday, 2018-12-08
Entry deadline: Wednesday, 05 December 2018 23:59 ()
Promoter:

Karate klub Trbovlje

Details

INFO

Logo

KONJICE HORSE CUP 2019

City:    Slovenske Konjice
Date: Saturday, 2019-01-26
Entry deadline: Wednesday, 23 January 2019 23:59 ()
Promoter:

Karate klub Seki

Details

INFO